Kurs "Podstawy Negocjacji w Biznesie" Paweł Gołembiewski i Arkadiusz Bednarski

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: natychmiastowa - produkt elektroniczny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 499,00 zł 1499.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Zapraszam na stronę kursów : Negocjacje w Biznesie

PAKIET KURSÓW ONLINE Z PODSTAW NEGOCJACJI W BIZNESIE
 

KURSY SĄ CERTYFIKOWANE. PO ZAKOŃCZENIU KURSU PRZEPROWADZIMY EGZAMIN, ZAKOŃCZONY CERTYFIKATEM PO UZYSKANIU 90% POPRAWNOŚCI ODPOWIEDZI.

 

Co zyskasz dzięki kursom?

"#1 Podstawy negocjacji" Uczestnictwo w serii podstawowych kursów pozwoli Ci odnaleźć się w świecie negocjacji. Nie będziesz zastanawiać się, czy pozyskaną intuicyjnie wiedzę i doświadczenie interpretujesz właściwie. Przestaniesz poruszać się po omacku. Po zakończeniu kursu efektem będzie o wiele większa świadomość zagadnień negocjacyjnych. Zrozumiesz pojęcia negocjacyjne, dzięki czemu zbudujesz w Twojej głowie własny język myślenia i mówienia o negocjacjach. Poznasz etapy negocjacji, dzięki czemu cały proces będzie uporządkowany. 


"#2 Techniki negocjacji i wywierania wpływu" Z pewnością techniki negocjacji i wywierania wpływu znasz i stosujesz intuicyjnie oraz dostrzegasz u innych. Przestaniesz poruszać się po omacku. Po zakończeniu kursu efektem będzie o wiele większa świadomość zagadnień negocjacyjnych. Zaczniesz świadomiej poruszać się po świecie perswazji i wywierania wpływu. Zrozumiesz techniki negocjacyjne, dzięki czemu zbudujesz w Twojej głowie własny sposób ich postrzegania. Poznasz sposoby obrony, gdy ktoś wobec Ciebie będzie chciał omawiane techniki stosować. 

"#3 Najczęstsze i najpoważniejsze błędy w negocjacjach" Jeżeli chcesz się nauczyć unikać najczęstszych poważnych błędów, które na pewno spotkasz w negocjacjach, to ten podstawowy kurs jest dla Ciebie. Zdobędziesz wiedzę dotyczącą tego, czego trzeba się wystrzegać. Możesz uczyć się na własnych błędach i w sposób uporządkowany prowadzić własną edukację w tym zakresie.  To i wiele więcej pozyskasz z wiedzy dwóch profesjonalnych negocjatorów, z których każdy ma ponad 20-letnie doświadczenie w negocjacjach i którzy chcą się podzielić własnymi naukami w tym zakresie. 

"#4 Komunikacja w negocjacjach" Bez komunikacji negocjacje się nie powiodą, bo negocjacje to proces opierający się na komunikowaniu. Po kursie zaczniesz inaczej patrzeć na wiele zachowań, które są Ci aktualnie bliskie i które wykonujesz. Dowiesz się bowiem, że nie są najskuteczniejszą drogą do zawarcia porozumienia. Poznasz i zrozumiesz zasady poprawnej i nieantagonizującej komunikacji. Te zasady omówione wraz z praktycznymi przykładami to absolutny MUST KNOW dla każdego przedsiębiorcy, inwestora, kupca, sprzedawcy. Poznasz takie konstrukcje, których chcesz unikać by nie pogrążyć wyniku Twoich negocjacji. Poznasz zachowania, których już nie uczynisz, bo będziesz wiedzieć, że osłabią wyniki Twoich negocjacji. 

Przykładowa lekcja jest do obejrzenia na stronie  Negocjacje w Biznesie


Kurs online - najczęstsze poważne błędy w negocjacjach


W ramach cyklu kursów Akademia Negocjacji przybliżymy podstawy negocjacji, techniki negocjowania i wywierania wpływu oraz najczęstsze i najpoważniejsze błędy w negocjacjach. Zapraszamy każdego, kto negocjuje. Warto przygotować coś do notowania. Naszym celem jest to, abyś negocjował mądrzej, lepiej i łatwiej. A dzięki temu zyskiwał więcej, zarabiał więcej i czerpał z tego przyjemność!

Do kogo są skierowane podstawowe kurs online Akademia Negocjacji?

Kurs jest skierowany do:
-przedsiębiorców
-sprzedawców i kupców
-inwestorów
-osób, które chcą negocjować lepiej, zarabiać więcej, zyskiwać więcej.

 

Czy poziom kursów jest zaawansowany?

Nie. Poziom kursów jest podstawowy. To jest wprowadzenie. Jeżeli jesteś doświadczonym sprzedawcą, kupcem, przedsiębiorcą, a nigdy w takim kursie nie uczestniczyłeś, to od takiego kursu powinieneś zacząć. Dlaczego od takiego? Dlatego, że jak mówi Terry Pratchett "najpierw naucz się chodzić, by zacząć biegać". Tylko na dobrych fundamentach zbudujesz solidną konstrukcję!

Kto stworzył kurs?

Kurs stworzyło dwóch praktyków negocjacji:

Paweł Gołembiewski, Prezes Zarządu i założyciel Akademii Negocjacji. Przedsiębiorca, negocjator i trener negocjacji z 22 letnim doświadczeniem. Autor książki "Biblia Negocjacji Techniki Negocjacji i Wywierania Wpływu, Przygotowanie, Błędy Targowanie". którą już 20 recenzentów nazwało "najlepszą książką o negocjacjach w języku polskim".

Arkadiusz Bednarski, trener i praktyk z ponad 20-letnim doświadczeniem. Autor 17 książek, w tym bestsellera "Biblia sprzedaży". 

Ile trwa dostęp do kursu?

Jeden rok od momentu udostępnienia.

Czy otrzymam fakturę VAT 23%?

Tak, faktura zostanie przesłana automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty.

 

CO MÓWIĄ UCZESTNICY WYKŁADÓW I WEBINARÓW AKADEMIA NEGOCJACJI?
Zobacz na przykładzie oceny lipcowych sierpniowych wydarzeń z 2022 roku (spontaniczne informacje zwrotne od uczestników, bez żadnego pytania z naszej strony):

"Dziękuje za wczorajszy wykład! Szkoda, że nie mogłem zostać z wami na piwo. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję się spotkać. Teraz czekam z niecierpliwością na książkę :)"

"To była dobra decyzja!!"

"Dzisiejsze spotkanie było naprawdę świetne. Szczerze podziwiam Twoją niesamowitą wiedzę i ogromne doświadczenie, do tego masz bardzooo przyjemny, mega spokojny głos :) i to opanowanie... "

"Dziękuję za mile spędzony czas. Mam nadzieję, że w przyszłości będziesz prowadzić jeszcze jakieś ciekawe wykłady, bo bardzo chętnie Cię znowu zobaczę, a jeszcze chętniej posłucham :)"

"Bardzo dziękuję. Cieszę się, że uczestniczyłam w tym wykładzie. Doceniam jego merytoryczność i domyślam się, że to tylko mała pigułka wiedzy z zakresu negocjacji, dlatego z niecierpliwością czekam na ebooka, który ma pojawić we wrześniu. "

"Jestem wdzięczna za przesłane pytania, które utrwalą moją wiedzę."

"Dziękuję za wspaniały wieczór, pełen negocjacyjnej i handlowej wiedzy, ciekawych rozmów i uśmiechów. Jesteście niesamowici!"

"Fajny wykład, dziękuję :) No i oczywiście gratuluję takich osiągnięć w dość trudnej dziedzinie!"

"To było naprawdę miłe i owocne spotkanie"

Więcej referencji znajdziesz na stroniewww.biblianegocjacji.pl

 

JAK SZKOLENIA Akademii Negocjacji OCENIAJĄ UCZESTNICY? (oceny uczestników dla szkoleń otwartych, badanie zrobione w 2016, od tego czasu tylko rośniemy, to jest wyciągnięta średnia, oceny w skali 1-10):

Kompetentny trener 9,5/10!
Ciekawie prowadzone szkolenie 9,1/10!
Treść przekazana jasno i czytelnie 9,2/10!
Czy zapamiętam treść szkolenia 8,3/10!
92% osób deklaruje skorzystanie z kolejnych szkoleń!
Więcej ocen i konkretne referencje znajdziesz na stronie : www.biblianegocjacji.pl

---

 

KURSY SĄ CERTYFIKOWANE. PO ZAKOŃCZENIU KURSU BĘDZIE EGZAMIN, ZAKOŃCZONY CERTYFIKATEM PO UZYSKANIU 90% POPRAWNOŚCI ODPOWIEDZI.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl