Książki z negocjacji i komunikacji. Techniki negocjacji. Wywierania wpływu. Książki o negocjacjach: Akademia Negocjacji.

KSIĄŻKI Z NEGOCJACJI, KSIĄŻKI O NEGOCJACJACH


Książki papierowe Akademia Negocjacji.

Są dostępne najczęściej w formacie B5 (Biblia Negocjacji, Lwy Negocjacji Nieruchomości, 101 historyjek negocjacyjnych) oraz A4 (Warsztat Negocjatora). 

Na dzień dzisiejszy w formie książek papierowych wydaliśmy następujące książki:

NEGOCJACJE - książka papierowa Biblia Negocjacji Techniki Negocjacji i Wywierania Wpływu, Przygotowanie Błędy Targowanie

NEGOCJACJE - książka papierowa Lwy Negocjacji Nieruchomości - 24 negocjacje i przykłady z życia

NEGOCJACJE - książka papierowa Warsztat Negocjatora - Narzędzia Samodzielnego Przygotowania do Negocjacji

NEGOCJACJE - książka papierowa 101 historyjek negocjacyjnych. Aperitivo.

Powyższe książki z negocjacji są dostępne także jako książki w wersji ebook oraz audiobook.


 

KSIĄŻKI O NEGOCJACJACH - ZOBACZ TEŻ:

Jakie są opinie współautorów i zarazem czytelników książki z negocjacji Lwy Negocjacji Nieruchomości?
Agnieszka Goca i Grzegorz Wieteska mówią tak:
 Opinie i recenzje, słowo od autora książki z negocjacji:
KSIĄŻKA NEGOCJACJE BIBLIA NEGOCJACJI TECHNIKI NEGOCJACJI I WYWIERANIA WPŁYWU .

Zobacz co mówią czytelnicy książki z negocjacji Biblia Negocjacji. Jakie mają opinie, recenzje. Książka jest uznawana przez wielu za najlepszą książkę o negocjacjach. Dlaczego?UNBOXING KSIĄŻKI NEGOCJACJE BIBLIA NEGOCJACJI TECHNIKI NEGOCJACJI I WYWIERANIA WPŁYWU
Zobacz ten moment, kiedy jako autor książki o negocjacjach Biblia Negocjacji - otwieram paczkę z książką i po raz pierwszy widzę wydrukowaną moją książkę z negocjacji :) UNBOXING KSIĄŻKI Z NEGOCJACJI 101 historyjek negocjacyjnych

Zobacz co mówię na temat książki z negocjacji - 101 historyjek negocjacyjnych. 


UNBOXING KSIĄŻKI Z NEGOCJACJI Dziennik Negocjatora

Parę słów na temat książki z negocjacji Dziennik Negocjatora - prosto od autora tego poradnika z negocjacji.

Książki z negocjacji, książki negocjacyjne, książki o negocjacjach, książki o negocjacjach w biznesie. 
Tematyka: komunikacja i negocjacje, negocjacje w biznesie, książki o przedsiębiorczości, książki dla przedsiębiorcy, rozwój, poradnik z negocjacji, książki o wywieraniu wpływu, wywieranie wpływu, techniki negocjacji, negocjacje książka.

Jakie są opinie współautorów i zarazem czytelników o książce z negocjacji LWY NEGOCJACJI NIERUCHOMOŚCI?
Agnieszka Goca i Grzegorz Wieteska mówią tak:

Opinia KSIĄŻKA Z NEGOCJACJI: "LWY NEGOCJACJI NIERUCHOMOŚCI - 24 NEGOCJACJE I PRZYKŁADY Z ŻYCIA"

Słuchajcie, mamy fajną gratkę dla Was, ponieważ na rynek wchodzi pewna petarda. Negocjacyjna petarda. Lwy Negocjacji Nieruchomości. 24 historie negocjacji nieruchomości oczami autorów tych negocjacji. Tak. Jesteśmy autorami dwóch historii. Aga ma dwie, ja tylko jedną. Aż jedną. Są dobre, naprawdę. Konkretne.

Słuchajcie, polecamy głównie z tego względu, że to jest wyjątkowa książka. Nietypowa. Ponieważ pokazuje nam przykłady z życia wzięte. To nie jest teoria, którą możemy sobie przeczytać gdzie indziej. Tylko tutaj mamy żywe przykłady jak negocjować, jak nie negocjować i na co zwrócić szczególną uwagę. Więc potężna dawka wiedzy w praktyce.

To nie jest książka typu będzie dobrze. Jesteś zwycięzcą. To jest książka typu słuchaj, porób te konkretne rzeczy, żeby nie zawalić i nie popsuć swoich negocjacji.

To jest najlepszy poradnik, jak zarabiać na negocjacjach. Zdecydowanie. Polecamy. Jak nie popsuć negocjacji. Przede wszystkim. Jak się przygotować do negocjacji. Jak bardzo istotne są przygotowania w negocjacjach. I jak bardzo trzeba słuchać drugiej strony i zrozumieć drugi punkt widzenia, bo inaczej to nas nie przybliży do dobrego efektu. I jak bardzo trzeba wierzyć w siebie. Zdecydowanie.

To nie jest szkolenie typu wszystko będzie dobrze. To jest bardziej opowieść o tym, na co trzeba uważać i z czym trzeba się zmierzyć, żeby efekt był taki, jakiego pożądamy, żeby ten efekt był przede wszystkim przemyślany. I osiągalny.

Można się tutaj nauczyć przede wszystkim pokory oraz czytelnik dowie się, że nie ma czegoś takiego jak koniec jakiejś drogi. Negocjacje to cały proces, który nigdy się nie kończy i zawsze można zrobić coś lepiej, a to, jaki jest efekt, zależy tylko i wyłącznie od Was. Od przygotowania do negocjacji.

Czytelnik na pewno będzie wiedział jak postępować. Zwiększy się jego świadomość oraz na pewno zwiększy dawkę przygotowań do negocjacji. Nie będzie tego robił na hura. Zdecydowanie po przeczytaniu tej książki korzyści jakie wypłyną to to, że widzimy punkt widzenia innych ludzi w negocjacjach. Nie tylko nasz, nie tylko autora książki, ale masy ludzi, którzy tutaj wzięli udział i pokazali negocjacje ze swojego punktu widzenia. Da nam to ogromne doświadczenie, jak patrzeć na innych ludzi, jak ich czytać w negocjacjach.

KSIĄŻKA Z NEGOCJACJI, KSIĄŻKI Z NEGOCJACJI, NEGOCJACJE KSIĄŻKA, NEGOCJACJE KSIĄŻKI WARTE PRZECZYTANIA, NEGOCJACJE KSIĄŻKI WARTE POLECENIA, KSIĄŻKA NEGOCJACJE 2023, KSIĄŻKI Z NEGOCJACJI 2023, KSIĄŻKA NEGOCJACJE, NEGOCJACJE KSIĄŻKI, NEOCJACJE, KSIĄŻKA NEGOCJUJ, KSIĄŻKA NEGOCJACJE JAK NEGOCJOWAĆ, KSIĄŻKI NEGOCJACJE.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl