Ebook BIBLIA NEGOCJACJI - Techniki Negocjacji i Wywierania Wpływu, Przygotowanie Błędy Targowanie (pdf, epub, mobi)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: natychmiastowa - produkt elektroniczny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

 

CHCESZ OSIĄGAĆ SPEKTAKULARNE WYNIKI W NEGOCJACJACH? 
Marzą Ci się o wiele korzystniejsze porozumienia? Chcesz zarabiać więcej?
KUP NAJLEPSZY PORADNIK O NEGOCJACJACH WYDANY W JĘZYKU POLSKIM*.
*wg recenzentów i opinii czytelników

Książka jest wynikiem moich 22-letnich doświadczeń jako negocjatora i przedsiębiorcy. Proponuję Ci łącznie ponad 400 stron praktycznej wiedzy.
✔ Dzięki tej książce nauczysz się negocjować lepiej, sprawniej, a przede wszystkim skuteczniej.
✔ Rozszerzysz swoją wiedzę i umiejętności negocjacyjne.
✔ Nauczysz się lepiej przygotowywać do negocjacji.
✔ Nauczysz się targować i ustępować w sposób profesjonalny.
✔ Dowiesz się, jakich błędów unikać.


POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT
książki “Biblia Negocjacji” na stronie https://www.biblianegocjacji.pl,

a w nim:
2 ciekawe historie negocjacyjne
1 interesująca, a mało znana technika negocjacyjna
1 badanie, którego wyniki zrobią różnicę w Twoim biznesie

Nie musisz najpierw kupować. Możesz spróbować!


DO KOGO JEST SKIEROWANA KSIĄŻKA "BIBLIA NEGOCJACJI"? 

Publikacja ta jest odpowiedzią na palące potrzeby:
- przedsiębiorców, bo istnienie ich firm zależy od umiejętności negocjacyjnych;
- inwestorów, bo od poczynionych uzgodnień zależą efekty ich inwestycji;
- sprzedawców chcących osiągać lepsze wyniki oraz lepiej rozumieć siebie i innych;
- przełożonych w działach sprzedaży, których ambicją jest stworzenie skutecznych i profesjonalnych mechanizmów sprzedaży;
- kupców, którzy chcą ustalić jak najniższą cenę kupowanego produktu lub usługi.


CO ZNAJDZIESZ W KSIĄŻCE? 

Pisząc tę książkę, chciałem  sprawić, by jej czytelnik stał się lepszym i bardziej świadomym negocjatorem. Moim zamysłem podczas pisania był dialog z czytelnikiem, taki bardzo bezpośredni i bliski. W wielu przypadkach wprost pokazuję mój sposób myślenia, mój świat widziany oczami negocjatora. Co zatem znajdziesz w tej książce i co ona Ci da?

1. Ponad 120 historii negocjacyjnych z życia. Nic bardziej nie uczy, niż słuchanie historii. Dzięki temu, w sposób łatwy i przyjemny sposób przyswoisz wiedzę, która przyda Ci się w praktyce. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że samo przedstawienie schematów, metod, szkieletu może stanowić co najwyżej interesującą akademicką dyskusję. Mam świadomość, że być może szukasz raczej konkretu, tak zwanego mięsa. Dlatego w książce znajdziesz ponad 120 autentycznych historii negocjacyjnych z wielu branż oraz różnych sytuacji prywatnych, z których uzyskane oszczędności (czyli rabaty, obniżki) opiewają na łączną kwotę 5 milionów 388 tysięcy 979 złotych i 50 groszy.

2. Kompletną wiedzę o przygotowaniu do negocjacji wraz z obszernymi omówieniem i licznymi przykładami. Brak przygotowania do negocjacji to przygotowywanie porażki. Bardzo szybko nauczysz się zwracać uwagę na istotne szczegóły, a Twoje negocjacje nabiorą cech profesjonalizmu. Dowiesz się, jakie elementy odgrywają ważną rolę w przygotowaniu do negocjacji. Poznasz też wiele niuansów, dzięki którym znacząco zwiększysz swoje szanse na sukces w negocjacjach.

3. Formularz przygotowania do negocjacji. To narzędzie ułatwia i systematyzuje przygotowanie.

4. 80 pytań pogłębiających przygotowanie do negocjacji wraz z komentarzami do każdego pytania. Nie zostawiam Cię samemu sobie, a prowadzę za rękę, wskazując istotne punkty. 

5. 23 istotne zasady negocjacji. Gdy tylko je dostrzeżesz, Twoje negocjacje przeniesiesz na wyższy poziom. Jako że samo przygotowanie merytoryczne nie wystarczy, poznasz tajniki nastawienia oraz przygotowania operacyjnego. Otrzymasz potężne dźwignie, które otworzą Ci drzwi do atrakcyjnego porozumienia z drugą stroną. Przyjrzysz się z większą uwagą szczególnie 23 konkretnym wskazaniom, które trzeba rozważyć na drodze do skutecznych negocjacji.

6. 33 najlepsze praktyki i zasady ustępowania. Używając sprawdzonych metod, zaczniesz się targować lepiej. Twoje negocjacje cenowe poprawią się DRASTYCZNIE, przynosząc Ci bardzo wymierne korzyści. Nie będziesz miał wątpliwości, czy i kiedy poruszyć temat ceny. Koniec z zastanawianiem się, jakiej wielkości mają być ustępstwa i kto pierwszy ich dokona. Dowiesz się też, dlaczego idąc na kompromis, możesz doprowadzić do głębokiego i długotrwałego niezadowolenia drugiej strony. Ponadto poznasz 32 inne istotne zasady negocjacji cenowych, które moim zdaniem powinieneś pamiętać o każdej porze dnia i nocy, jeżeli chcesz profesjonalnie negocjować ceny.

7. 39 najczęstszych i najważniejszych krytycznych błędów w negocjacjach. Od momentu zapoznania się z nimi, będziesz bardziej świadomie podchodzić do unikania błędów. Na autentycznych przykładach zobaczysz, jak twardy, doświadczony negocjator odbiera bolesne lekcje i ponosi porażki. Okaże się, że tak lubiany w zachodnim świecie styl negocjowania to jeden z najmniej skutecznych wariantów. Dowiesz się, jak Twoja wielkość, siła i moc mogą się stać słabością i przyczyną natychmiastowej porażki w negocjacjach. Poznasz też 38 innych krytycznych błędów, które możesz popełnić, także nieświadomie.

8. 27 podstawowych technik negocjacji, które mogą mieć znaczenie w Twoich negocjacjach. Zobaczysz na przykładach i łatwo zapamiętasz te ciekawe narzędzia wpływu. Dowiesz się, jak się przed nimi bronić. Przekonasz się, w jaki sposób, ujawniając w trakcie rozmowy istotne, interesujące fakty, zrobisz na rozmówcy wrażenie osoby, która wie, o czym mówi i jest doskonale przygotowana. Takiej osobie każdy jest gotowy zaproponować więcej. Poznasz też 26 innych przydatnych i ciekawych technik negocjacyjnych.

9. 62 pytania w ramach testów wiedzy, byś mógł przypomnieć sobie istotne kwestie. Dzięki temu łatwiej zapamiętasz przekazywaną wiedzę. Szybko się nauczysz i szybciej zostaniesz lepszym negocjatorem.

10. Mnóstwo ćwiczeń i zadań do wykonania tylko przypieczętuje skuteczny proces nauki. 

NAJWAŻNIEJSZE! Podsumowując, zagłębisz się w przyjemnym procesie czytania interesującej treści. Co się stanie dalej? Zanim zauważysz, przeniosę Cię z punktu w którym jesteś, do punktu, w którym będziesz lepszym, bardziej sprawnym i zdecydowanie bardziej efektywnym negocjatorem! Inwestycja zwróci Ci się przy pierwszej większej transakcji, a później także będziesz korzystać z niej wielokrotnie.


JAKIE SĄ OPINIE O KSIĄŻCE "BIBLIANEGOCJACJI.pl - TECHNIKI NEGOCJACJI I WYWIERANIA WPŁYWU, PRZYGOTOWANIE TARGOWANIE BŁĘDY"?

1. Arkadiusz Bednarski, autor superbestsellera „Mistrz Sprzedaży,  autor ponad 16 książek w zakresie sprzedaży i jeden z najlepszych polskich trenerów ocenia ten poradnik tak:
"O negocjacjach napisano dużo. Jednakże ktoś, kto poszukuje wiedzy z zakresu negocjacji, którą mógłby zastosować w praktyce, w różnych sytuacjach życiowych, powinien sięgnąć po książkę Pawła Gołembiewskiego “BibliaNegocjacji.pl techniki negocjacji i wywierania wpływu, przygotowanie, targowanie, błędy”. Paweł jest nie tylko praktykiem, który wręcz zasypuje czytelnika ogromem przykładów przeróżnych sytuacji negocjacyjnych, zarówno z własnego niezwykle bogatego doświadczenia, jak i z doświadczeń innych osób. Każdy z przykładów jest kanwą do opisu i objaśnienia konkretnego zjawiska. 

Nie jest to jednak książka do poduszki lub na plażę. To przemyślany podręcznik, w którym autor rozmawiając z czytelnikiem angażuje go w wykonywanie wielu potrzebnych i rozwijających kluczowe kompetencje ćwiczeń. Przez 26 lat pracy w sprzedaży i ponad 20 lat w szkoleniach i doradztwie mogłem dać tylko jedną odpowiedź: To jedna z najlepszych książek poświęconych negocjacjom jakie czytałem, a NA PEWNO NAJLEPSZA, JAKĄ NAPISAŁ POLSKI AUTOR. 

“BibliaNegocjacji.pl techniki negocjacji i wywierania wpływu, przygotowanie targowanie błędy” jest ogromną kopalnią praktycznej wiedzy o negocjacjach. Wiedzy, której w takiej obfitości i przedstawionej w tak niezwykle interesujący i angażujący sposób nie znajdziemy w żadnej innej pozycji poświęconej negocjacjom."


2. Prof. dr hab. Dariusz Doliński, światowej klasy badacz psychologii konsumenckiej, autor niezliczonych publikacji, książek w zakresie perswazji i wpływu, moim zdaniem najwyższy autorytet w tej dziedzinie w Polsce, pisze o mojej książce tak:
“BibliaNegocjacji.pl techniki negocjacji i wywierania wpływu, przygotowanie targowanie błędy” to świetny, napisany komunikatywnym językiem, poradnik dla osób, które negocjacje prowadzić muszą. A czy ktoś nie musi? Negocjujemy nie tylko w sferze biznesu, czy polityki. Negocjują z sobą małżonkowie, rodzice prowadzą negocjacje z dziećmi, kierowca złapany na przekroczeniu prędkości negocjuje z policjantem. Bez względu, zatem, czy jesteś politykiem, biznesmenem, sprzedawcą, kupującym, czy rodzicem, stań sie też Czytelnikiem. Tego poradnika! Ułatwi Ci to życie.”

3. dr Emmy Godwin Irobi, sędzia i ekspert światowych turniejów negocjacyjnych, wykładowca, autor publikacji i książek o negocjacjach pisze o Biblii Negocjacji tak:
“Poradnik Pawła Gołembiewskiego pozwala czytelnikom, a w szczególności negocjatorom spojrzeć głębiej na negocjacje i oferuje narzędzia pozwalające negocjować efektywniej. Jest dobrze napisany i wyjaśnia praktykę oraz proces w prosty sposób. Jest także użytecznym źródłem ćwiczeń negocjacyjnych.”

4. Wiele innych opinii, recenzji znajdziesz na stronie www.biblianegocjacji.pl


O AUTORZE:

Negocjator Paweł Gołembiewski, autor Biblii Negocjacji

Paweł Gołembiewski
- przedsiębiorca z 23-letnim doświadczeniem w zarządzaniu firmą zatrudniającą łącznie ponad 100 osób w czterech oddziałach w momentach dotychczasowego największego rozwoju;
- negocjator z 23-letnim doświadczeniem;
- Trener Reprezentacji Polski w Mistrzostwach Świata w Negocjacjach;
- autor książki “BibliaNegocjacji.pl - techniki negocjacji i wywierania wpływu, przygotowanie błędy targowanie”, którą czytelnicy i recenzenci oceniają jako najlepszą książkę o negocjacjach polskiego autora.


Inne ebooki z negocjacji autora znajdziesz tutaj.


FAQ - najczęściej zadawane pytania:

1. Czy wysyłasz książki papierowe za granicę? Nie mieszkam w Polsce.
Niestety nie. Książki wysyłam jedynie na adresy polskie. Być może rozwiązaniem będzie zamówienie do Twojej rodziny lub znajomych mieszkających w Polsce?

2. Mam firmę za granicą Polski. Czy otrzymam fakturę? Czy mogę kupić książkę w kwocie netto?
Nie. Sprzedaję wyłącznie firmom prowadzącym działalność w Polsce. Nie wystawiam faktur, ani rachunków dla firm zagranicznych.

3. Dlaczego sam prowadzisz wydanie i sprzedaż książki “BibliaNegocjacji.pl przygotowanie błędy targowanie”?
Książkę wydaję sam bez pomocy wydawnictwa. Mam niezbędną wiedzę i doświadczenie, by wydać książkę w zdecydowanie dobrej jakościowo formie. Jeden z powodów jest też finansowy. Miałem na wydanie tej książki podpisaną umowę z najlepszym wydawnictwem biznesowym w Polsce, jednak z niej zrezygnowałem.

4. Czy mogę kupić książkę w niższej cenie?
Nie. Czasami wprowadzam możliwość otrzymania wysyłki wersji papierowej w cenie książki, ale to jedyny wyjątek. Praktyki ciągłego rabatowania typowe na polskim rynku wydawniczym były następnym z powodów, dla których nie chciałem sprzedawać mojego 22 letniego doświadczenia negocjacyjnego za najdrobniejsze możliwe kwoty, gdybym się zdecydował na wydanie książki przez wydawnictwo. 

5. Czy mogę otrzymać książkę papierową z Twoim autografem?
Niestety nie. Magazyn, który zajmuje się wysyłkami znajduje się daleko ode mnie i od początku sprzedaży książki nie przechodzą przez moje ręce. Z pewnością możesz zabrać książkę na jeden z moich wykładów lub wystąpień stacjonarnych, gdzie z chęcią ją podpiszę.. 

6. Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i czy otrzymam na nie odpowiedź?
Oczywiście! Napisz po prostu na adres biuro(at)negocjator.warszawa.pl i postaram się udzielić odpowiedzi możliwie najszybciej (chyba, że trafisz na okres urlopowy).


Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl