101 Historyjek Negocjacyjnych. Aperitivo. Unboxing

KSIĄŻKI WARTE PRZECZYTANIA 2023

📚🔎 Mam przyjemność zaprosić Cię do odkrycia małej, ale pełnej skarbów książeczki o negocjacjach - "101 Historyjek Negocjacyjnych. Aperitivo" https://101.negocjacji.pl 📖✨

Otwierając to niepozorne opakowanie, odkryjesz przed sobą wyjątkową treść. Ta cienka pozycja, zaledwie kilkudziesięciu stron, jest tak stworzona, abyś mógł się zrelaksować i czerpać z niej wiedzę, podobnie jak z tych kultowych pozycji "101 dowcipów" z dzieciństwa.

CO TO SĄ NEGOCJACJE? JAK NEGOCJOWAĆ?

Z myślą o osobach, które chcą zgłębić tajniki negocjacji lub po prostu się zrelaksować przy ciekawych historyjkach, stworzyłem tę książeczkę. 101 krótkich, a zarazem inspirujących opowieści negocjacyjnych czeka, aby Cię zaciekawić. Tytuł "Aperitivo" dodaje smaczku - to jak przystawka przed głównym daniem.

PODSTAWY NEGOCJACJI W BIZNESIE

Oczywiście, jest to też wstęp do moich innych książek, takich jak "Biblia Negocjacji" czy "Lwy Negocjacji Nieruchomości". Unikalna okładka w satynowym wykończeniu zachęca do zagłębienia się w jej treść. Strony z białego papieru są wyjątkowo przyjemne w odbiorze.

PRZYKŁADY NEGOCJACJI Z ŻYCIA

Każda historyjka posiada swój emblemat, co nadaje im charakteru. Część z nich to krótkie anegdotki, inne rozwijają się na kilka akapitów. Zadawane pytania stymulują Twój umysł i sprawiają, że nauka staje się przyjemnością.

Jeśli jesteś ciekaw/a, odwiedź stronę 101.negocjacji.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji. Zapraszam Cię do świata "101 Historyjek Negocjacyjnych. Aperitivo". 📚🍷

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl